KAS YRA STAR CITIZEN?

KAS YRA STAR CITIZEN?

„Star Citizen“ yra pirmojo asmens atvyro kūrimo Alfa žaidimo projektas Cloud Imperium žaidimų kūrimo studijos MMO Kosminis simuliatorius, kuris apima kovas kosminiame laive ir ant žemės, gyva ekonomiką ir beveik viską ką galima tik pasvajoti.Žaidimas pastatytas ant StarEngine (modifikuoto Lumberyard žaidimo varikliuko). Pamatysite ypač detalius nuo vidaus iki išorės mažus ir didelius kosminius laivus, kuriuos galėsite skraidyti su draugais,vykdyti misijas,nusileisti ant planetų,tyrinėti jos paviršių ar aplankyti kvapą gniaužiančius masinius miestus ,kad ir koks jūsų tikslas bebūtų.Šiuo metu jis pasiekiamas išbandyti Alfa atvyrojo kūrimo stadijoje jau dabar ir kartu galite prisidėti prie žaidimo tobulinimo.

Aš prognozuoju,kad Star Citizen MMO/PU Beta žaidimo versija bus išleista 2021/23 metais,nors ir gali praeiti daugiau laiko kol žaidimas bus laikomas užbaigtu.

„Squadron 42“ yra vieno žaidėjo kampanija ir žaidimo Wing Commander dvasinis įpėdinis tai yra atskira žaidimo versija ,bet naudojanti ta pati žaidimo varikliuką, pirmas epizodas iš trilogijos šiuo metu kuriamas.Taip pat bendradarbiaujant su studija „Imaginarium studios“ kuri šiuo metu priklauso pačiam  Andy Serkis „Motion capture“ pagalba žaidime bus žinomi aktoriai tokie kaip Star wars sagos aktorius Mark Hamill ar Gary Oldman gerai žinomas iš Batman Dark Knight trilogijos filmų taip pat John Rhys-Davies ir Andy Serkis labai gerai žinomi iš Lord of the Rings sagos ir Game of Thrones žvaigždė Liam Cunningham taip pat Gillian Anderson žinoma iš X failai tv serijos Plačiau apie aktorius: Squadron 42  ir Star Citizen.

Idėja yra tai, kad žaidimas yra maksimaliai gražus ir nenutrūkstamas … BE KROVIMO LANGŲ. Šiuo metu jis yra Alfa atvirojo kūrimo stadijoje su tikslu, kad SQ42 beta pirmas epizodas bus išleistas  2020/21 metais.

Ar esate pasirengę pradėti Star Citizen kelionę?